STREDNÉ A VEĽKÉ SPOLOČNOSTI

 

 

Bez ohľadu na to, či chcete expandovať na domácich alebo zahraničných trhoch alebo jednoducho chrániť si finančné účty, pri Vašom napredovaní sú Vám k dispozícii naše flexibilné riešenia poistenia pohľadávok, ktoré sú šité presne na mieru veľkosti Vašej spoločnosti, odvetvia a podnikateľských plánov.

 Spomenieme aspoň niektoré výhody:

  • Prispôsobujeme sa potrebám klientov. K napredovaniu podnikateľských aktivít Vám ponúkame také riešenia poistenia pohľadávok, ktoré presne odrážajú Vaše potreby a túžby.
  • Získavate partnera. Veľmi úzko spolupracujeme s Vašim kreditným manažérom, aby sme mu boli nápomocní pri optimalizácia kreditného rizika Vašej podnikateľskej činnosti. Naše bohaté vedomosti a skúsenosti pomáhajú posilňovať kreditný manažment Vašej spoločnosti. K Vašim správnym rozhodnutiam od nás dostanete tie najlepšie informácie.
  • Naša globálna kapacita. Naši odborníci na hodnotenie rizika a naši ekonómovia pôsobia vo viac ako 50 krajinách, čím sa posúvame bližšie k miestam pôsobenia našich klientov. Naše rozhodnutia o poistných limitoch kopírujú Vaše riziko a sú koordinované na globálnej úrovni.  
  • Vášmu podnikaniu poskytujeme bezpečnosť. Neuhradené faktúry môžu veľmi negatívne ovplyvniť finančné výsledky veľkej a úspešnej spoločnosti. Vďaka poisteniu pohľadávok ste chránení pred neplatičmi. V prípade, že niektorí z Vašich zákazníkov nezaplatí, peniaze Vám vyplatíme a postaráme sa o vymáhanie pohľadávky.
     

Sme známi vysokou úrovňou kvality poskytovaných služieb všetkým svojim klientom.

 

Vyplnený dotazník, potrebný k vypracovaniu výhodnej ponuky, nám zašlite na obchod@eulerhermes.com.
  

 
​​
​​​​